Matkaautode ja karavanide müük - rent - teenindus
Matkaautode ja karavanide müük - rent - teenindus
Tel. (+372) 5079257, (+372) 55664718 E-mail: info@caravanexpert.com
TEENINDUS /
Päikesepaneelid
/
Päikesepaneelide lahendused

Osta päikesesüsteem meilt.
Pakume laia valikut päikeseenergiapakette, mis sobivad igat tüüpi matkaautodele ja haagissuvilatele. Meie päikesepatareipaketiga saate lihtsa ja kulutõhusa lahenduse, et hoida oma sõiduk laetuna ja reisiks valmis.

Haagissuvilale või matkaautole päikesepatareide paigaldamise eelised:
Päikesepatareide olemasolu teie vabaajasõidukil annab teile vabaduse piiranguteta reisida. Muutute toiteallikast sõltumatuks, mis suurendab teie vabadust peatumisel ja parkimisel. Meie päikesepaneelide valikut on testitud, et pakkuda turul parimat mõju.

Hoolitseme kõige eest
Ostes meilt päikesepatarei paketi, ei pea te millegi pärast muretsema. Hoolitseme kõige eest alates õige varustuse valikust kuni paigalduseni teie matkaautole või haagissuvilale. Kõik, mida peate tegema, on kinnitada projekt ja leppida paigaldusaeg ning seejärel autole järele tulla, kui see on tehtud veenduge, et kõik on kokku pandud ja valmis koos kõigi tarvikutega.


Kui palju maksab päikesepatareide paigaldamine? Kuna pakume laia valikut erinevaid tarnijaid nagu NDS, ANTARION, TELECO ja Victron Energy, saame koostada erineva hinnaklassi pakkumise.
Matkaautode ja haagissuvilate katustele oleme paigaldanud päikesepatareid vahemikus 90W kuni 1000W. Aitame teil valida teie vajadustele vastava parima päikeseenergiapaketi ning muuta teie kogemuse võimalikult sujuvaks ja lihtsaks!